Fjordblink 2 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Farsø - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Farsø. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Blandt de nyeste boliger i Farsø finder man den rummelige villa på Fjordblink 2 i Hvalpsund. Denne villa byder på 203 kvadratmeter fordelt på hele 8 værelser og er ideelt placeret på en grund på 1345 kvadratmeter. Ejendommen er prissat til 1.695.000 DKK, og der er en månedlig ejerudgift på 1.835 DKK.

En anden ny villa til salg i området er beliggende på Torsvej 8. Denne bolig tilbyder 123 kvadratmeter boligområde fordelt på 4 værelser og er ideelt til en mindre familie. Med en pris på 1.195.000 DKK er det en attraktiv mulighed for dem, der søger et hjem på en grund på 900 kvadratmeter. Oplysninger om den månedlige ejerudgift er ikke tilgængelige.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler