4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Farsø. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Farsø kan man nu finde villaen på Havhøjvej 10 i Grønnerup, en rummelig bolig på 215 kvadratmeter. Boligen byder på hele 11 værelser, hvilket gør den ideel for en større familie. Prisen er sat til 1.995.000 kr., med en månedlig ejerudgift på 1.904 kr.
Villaen er placeret på en generøs grund på 10.875 kvadratmeter, hvilket giver masser af udendørs plads. Denne ejendom tilbyder en bred vifte af muligheder for dem, der ønsker både rummelighed og et stort grundareal.
I den samme postnummeret finder man fritidshuset på Golfsvinget 295 i Gatten. Med et areal på 91 kvadratmeter og 2 rum er det en kompakt bolig. Prisen for denne ejendom er 1.295.000 kr., mens den månedlige ejerudgift endnu ikke er oplyst.
Dette fritidshus ligger på en grund på 234 kvadratmeter, hvilket er velegnet til dem, der søger en mere overskuelig og vedligeholdelsesvenlig ejendom.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.