Spier Signature vin til 35 kr. og dansk spidskål til 10 kr. - Se de lokale tilbud i Farsø

dato

Vi har gennemgået tilbudsaviserne fra Farsøs dagligvarebutikker og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Coop365, Min Købmand, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier Signature vin til kun 35 kr.

DagliBrugsen har en fantastisk pris på Spier Signature vin fra Sydafrika. Du kan få en flaske på 75 cl for kun 35 kr., hvor du sparer 24,95 kr. Tilbuddet gælder fra den 5. juni til den 18. juni.

Coop365: K-Salat pålægssalat til 10 kr.

Coop365 tilbyder K-Salat pålægssalat i flere varianter til en pris på kun 10 kr. for 100-150 g. Tilbuddet gælder fra torsdag den 11. juni til onsdag den 17. juni.

Min Købmand: Gestus Nye Danske Kartofler til 12 kr.

Hos Min Købmand kan du få en pose Gestus Nye Danske Kartofler på 1 kg for kun 12 kr. Tilbuddet er tilgængeligt fra fredag den 12. juni til torsdag den 18. juni.

Netto: Dansk spidskål til kun 10 kr.

Netto har dansk spidskål til en pris på kun 10 kr. pr. stk. Dette tilbud er gældende fra lørdag den 13. juni til og med fredag den 19. juni.

Rema 1000: REMA 1000 hakket kød til 29 kr.

Rema 1000 tilbyder hakket kød i forskellige varianter til en pris på 29 kr. for 400 g. Tilbuddet er gældende fra søndag den 14. juni til lørdag den 20. juni.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.